O nas

Centrum Zdrowia to firma rodzinna, która powstała w 1998 roku z przekształcenia gabinetu ginekologiczno-położniczego dr n.med. Heleny Lenkiewicz-Muszyńskiej, mieszczącego się przez wiele lat w Piasecznie na ul. Pomorskiej.

Od początku firma prowadzona jest przez doktora Adama Muszyńskiego – syna dr Lenkiewicz-Muszyńskiej (lekarza ginekologa-położnika). Od 2004 roku w firmie pracuje również córka Pani doktor – Ewa Muszyńska (lekarz ginekolog) oraz jej synowa – Jolanta Muszyńska (lekarz pediatra).

Przychodnie specjalistyczne Centrum Zdrowia znajdują się w Piasecznie, Konstancinie, Ustanowie i Ostrołęce.

Firma od 2000 roku współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ponadto klientami Centrum Zdrowia są takie firmy jak Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Compensa S.A, Allianz, Inter Partner, Saltus Zdrowie, PZU, FCM ZDROWIE-Falck, Salus i wiele innych.

 

Największa przychodnia Centrum Zdrowia, umiejscowiona w Piasecznie przy ul. Czajewicza 5/7, to klimatyzowany lokal o powierzchni prawie 900 m2, wyposażony w trzy aparaty USG (w tym 4D), gastroskop, sigmoidoskop, pracownię ECHO, EKG i EKG wysiłkowego liczne gabinety specjalistyczne, dużą Poradnię Dziecięcą.

W pierwszej połowie 2011 roku firma otworzyła nową placówkę diagnostyczną / Piaseczno ul.Pomorska 1/wyposażoną w rezonans magnetyczny i tomograf komputerowy, znajduje się tam również cała diagnostyka radiologiczna- rentegen i mammograf cyfrowy, wykonywane jest tu również badanie słuchu i konsultuje specjalista laryngolog.

W kolejnych latach latach firma uruchomiła nowe placówki- wielospecjalistyczną Przychodnię w Konstancinie Chyliczkach (Pułaskiego 20) gdzie mieści się również Ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci i Ośrodek Wczesnego Wspomagania Rozwoju, placówkę na ul. Młynarskiej w Piasecznie (głównie specjalizujące się w stomatologii i ortodoncji), przychodnię w Ustanowie oraz w obecnym 2020 roku nową pełnoprofilową przychodnię rehabilitacyjną na ul. Nadarzyńskiej w Piasecznie.

Inne działalności firmy to Hospicjum Domowe (obsługujące pacjentów powiatu piaseczyńskiego), Dzienny oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży (Piaseczno Pomorska 1), Dzienny Dom Opieki Seniora raz całodobowy Dom Seniora w Chyliczkach ul. Krótka 1.